Poskytujeme služby týkající se soukromých i firemních zelených ploch.

Návrh a realizace zahrady

Jistě máte svou představu, která je momentálně třeba trochu nejasná. Pomůžeme vám ji dotvořit jednoduchým náčrtem na papíře či profesionální 3D vizualizací. Začneme návštěvou na Vašem pozemku a konzultací nad situací budoucí zahrady. Připravíme osazovací plán. Následuje dodávka materiálu a samotná realizace prací.

 

Réva

Sledovat révu od jejího rašení až do chvíle zralého hroznu je prostě zážitek. A ještě větší radost máte, když se můžete o ty sladké dary s někým podělit. I jedna rostlina dokáže potěšit. Pomůžeme vám stát se "vinařem".

 

Péče o trávník

Provádíme sekání malých i velkých, rovných i zvlněných travnatých či zaplevelených ploch. Jejich provzdušňování a vyhrabávání. Odvoz posečené trávy nebo rostlinných zbytků dle dohody. Při pravidelném sekání zelené plochy lze trávník mulčovat. Dle situace a požadavku aplikujeme chemický postřik herbicidem.

 

Výsadba stromů a keřů

Po výsadbě dřevin a jejich zajištění provedeme výchovný řez, který zajistí správné založení koruny.

 

Kácení a prořez dřevin

Provádíme běžný prořez stromů či keřů zajišťující sezónní údržbu. Někdy je ale potřeba dřevinu částečně nebo zásadně redukovat. Jsme schopni provést i rizikové kácení.

 

Čištění ploch

Znečištěné plochy či předměty v okolí vašeho domu vyčistíme pomocí technologie WAP.